Akcesoria dachowe
Producent

Firma P.P.H.U. Dach-Bud Dariusz Tomczak została założona w 1994 roku. Od początku swej działalności specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz przedstawicielem renomowanych producentów znanych marek, produkujących swe towary w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Przegląd tych marek znajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej www.dach-bud.com.pl w zakładce "oferta".

 

Widząc rosnące potrzeby polskiego rynku budowlanego uruchomiliśmy produkcję akcesoriów dachowych. Starając się zaspokoić oczekiwania naszych Klientów, systematycznie powiększamy asortyment oferowanych produktów.
Dzięki cennym uwagom i opiniom współpracujących z nami partnerów handlowych oraz producentów wszelkiego rodzaju pokryć dachowych, stale pracujemy nad ulepszaniem i unowoześnianiem naszych produktów. Uzyskaliśmy patenty, które są dowodem na skuteczne zastosowanie naszych projektów i innowacji.

Dzięki zaufaniu naszych Klientów oraz wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży akcesoriów niezbędnych do budowy dachu, zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa waraz z indywidualną opieką doradcy handlowego.

Zapraszamy do współpracy,
Dariusz Tomczak

 

  

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami:

Imię i nazwisko:
 
Telefon:
 
E-mail:
 
Treść zapytania: